NAŠE SLUŽBY A CENÍK

Co umíme

Zavolejte nám nebo napište a zjistíme, co pro vás můžeme udělat!

Naším cílem je hned na začátku poznat potřeby klienta a poskytnout mu odpovídající služby na míru.

Ceník našich účetních služeb se odvíjí od počtu dokladů. S klientem odhadneme průměrné množství faktur vydaných a přijatých, položek bankovních výpisů, pokladních a interních dokladů a náročnost mezd v rámci jednoho měsíce. Přihlížíme také k obratu a plátcovství DPH. Kontaktujte nás a my vám na tomto základě vypracujeme nabídku. Jsme velmi výhodní.

finance, bank, banking-4858797.jpg

Pro naše klienty nabízíme široké portfolio služeb:


Daňová evidence

Drobní podnikatelé, kteří podnikají jako fyzické osoby, mají vícero možností jak dostát svým povinnostem. V rámci daňové evidence sledují především své příjmy a výdaje. Vedení evidence je možné i dálkově zasíláním dokladů v pdf.


Podvojné účetnictví

Firmy podnikají nejčastěji pod právní formou společností s ručením omezeným nebo akciovek, v obou případech pak vedou podvojné účetnictví. Vedení účetnictví je možné i dálkově zasíláním dokladů v pdf.


Controlling & Reporting

Jak si vede vaše společnost jako celek? Jaký je hospodářský výsledek jednotlivých oddělení, dosahujete zisku v rámci zakázek pro své klienty? Při správně nastaveném účetnictví lze připravit různé manažerské výsledovky a finanční analýzy. 


Ekonomické poradenství a ostatní služby

Potřebujete pomoc ohledně založení firmy? Nabídka služeb v ekonomické oblasti je velmi individuální a odvíjí se od vaší aktuální situace.