Vítejte / Welcome / willkommen

ELERIUM FINANCE – účetní služby pro vaši firmu

Váš spolehlivý partner…

Zaměřte se na svůj byznys a nám přenechejte starost o účetnictví a věci s tím spojené

Velice rádi převezmeme vaše účetnictví včetně závěrky a vyhotovení daňových přiznání (k DPH, dani z příjmů, silniční dani, dani z nemovitostí apod), samozřejmostí jsou také personalistika včetně vedení mezd, statistické formuláře nebo třeba i konsolidované výkazy. Na základě účetnictví vám poskytneme podpůrnou dokumentaci pro jednání s bankami nebo leasingovými společnostmi. Pro efektivní a optimální řízení firmy vám budou k dispozici controlling a reporting nezbytné pro střednědobé a dlouhodobé plánování.

Komunikace s námi stejně jako výstupy z účetnictví nebo požadové podklady jsou možné i v angličtině a němčině.

Vedení účetnictví

ÚČETNICTVÍ

Nezáleží na tom, jak velká je vaše firma nebo v jakém oboru podnikáte – účetnictví je zcela univerzální. V dnešní digitální době je velmi snadné vést účetnictví externě u dodavatele a při tom mít kdykoli přístup k požadovaných výstupům.

Správa daňové agendy

DANĚ

Státní orgány vyžadují po firmách mnoho povinností, na základě dodaných podkladů vyhotovíme odpovídající daňová přiznání a ta podáme vždy v termínu. Na základě plné moci poskytujeme zastupování u úřadů, případně i notářů ohledně všech úkonů, kterou mohou během podnikání nastat.

Ekonomické poradenství

EKONOMIKA

Pokud chcete dostávat pravidelný přehled o tom, jak si vaše firma hospodářsky vede na různých úrovních, zvolíme po počáteční poradě vhodnou formu výkaznictví nebo provedeme finanční analýzu. Účtování dokladů přizpůsobíme na míru podle vašich potřeb, např. odděleným sledováním výnosů a nákladů podle středisek nebo na úrovni jednotlivých zakázek.

Přijímáme nové klienty. Těšíme se na Vás!